Menu Close

Pirmokų išvyka į STEAM centrą

Gegužės 6 d. 1b klasės mokiniai lankėsi Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos STEAM centre. Čia mažuosius tyrinėtojus pasitiko laborantė Reda Uzdilienė, kuri supažindino vaikus su įdomiu mokslo pasauliu.

Mokiniai turėjo galimybę apsilankyti chemijos, fizikos ir gamtos mokslų laboratorijose, susipažinti su įvairiais prietaisais bei jų paskirtimi. Didžiausią susidomėjimą sukėlė praktinė veikla – eksperimentas, kurio metu vaikai aiškinosi, kiek vandens lašelių telpa ant 2 centų monetos. Naudodamiesi pipetėmis, mokiniai kantriai lašino vandenį ir skaičiavo lašelius, stebėdami įdomų reiškinį.

Vėliau mokiniai aktyviai leido laiką poilsio ir kūrybinėje erdvėje. Dirbdami grupelėmis, jie noriai įsitraukė į įvairias veiklas: spalvino, žaidė stalo žaidimus, šoko, atliko užduotis, taip pat ieškojo lobio smėlyje naudodamiesi interaktyviu stalu.

Ši išvyka ne tik praturtino mokinių žinias, bet ir suteikė daug džiaugsmo, skatino bendradarbiauti, kurti bei drąsiai tyrinėti. Vaikai grįžo kupini gerų emocijų ir įspūdžių.

Dėkojame Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos STEAM centrui už suteiktas galimybes

Skip to content